środa, 7 kwietnia 2021

Zielony

 w każdym odcieniu, jest moim ulubionym kolorem. Pomijając to, że lubię prawie wszystkie kolory...oprócz czarnego...mam sporo rzeczy w tym ze ulubionym kolorze.

Kolor , kolorem, ale też skład jest jak najbardziej wskazany.

poniżej opis wełny ze strony Kingi do dziergania

Alpaca Classico

Skład: 60% Wełna Dziewicza 40% Alpaka

Motek: 50g / 90m

Sezon: Jesień / Zima

Polecane druty:

4.50 mm / 7

5.00 mm / 6

5.50 mm / 5

Szal : 200 g Czapa: 100g Sweter: 650g

Alpaca Classico, wykonana z wysokiej jakości wełny merynosowej i alpaki. Włóczka charakteryzuje się nie tylko miękkością i właściwościami termicznymi, ale także doskonale odzwierciedla kolor. Alpaca Classico jest dostępna w 25 odcieniach, od naturalnego melanżu po bardziej żywe kolory. Ze względu na surowy wygląd włóczki szczególnie dobrze wyglądają proste wzory z dzianiny, a przy długości 90 m/50 g idealnie nadają się do przytulnych akcesoriów i przytulnych projektów outdoorowych.

 

 
 

 
Zdjęcia gotowego sweterka fotografowałam w szkole , w gabinecie, na parawanie..Widzicie wiec inność koloru..

 
robiony od góry , z dużym dekoltem, klasyka.

 
wiadomo,ze przed rozpoczęciem przygody, trzeba zrobić próbkę.
Wełna miła w dotyku, nie gryząca, oczywiście mnie nie gryząca. Znam kilka osób, które mają problem nawet z wełnami dla dzieci w noszeniu....
Na ten sweterek wyszło mi 10 motków. na górnym zdjęciu widać resztkę pozostałej nitki.


Pozdrawiam Was serdecznie. Proszę trzymać kciuki za mnie cobym się wzięła i pisała szybko pracę magisterską, bom strasznie w tyle jest..i praca, i dziury w mózgu pocowidowe sprawiają, że mam opór wielki.

Gdyby ktoś z Was miał w swoim otoczeniu osobę ze stomią , to bardzo proszę o wypełnienie ankiety, którą napisałam, a która jest mi niezbędna do mojej pracy magisterskiej. Uprzejmie dziękuję.

                      ANKIETA

Pozdrawiam serdecznie.

 


3 komentarze: