niedziela, 12 czerwca 2016

Zaległości...

na blogu są, są bo mam trudności z dostępem do komputera.
Wiadoma część ciała boli i pewnie jeszcze długo boleć będzie. Szlag człowieka trafia bo chciałby sporo zrobić a niestety coś go stopuje. zrozumienia od bliskich brak, dzieciaki rozwydrzone, ja poirytowana, i w koło Macieju jak to mówią....
Zacznę od początku.
Karolina komunistka z 8 maja wystąpiła w wianku mojej roboty.

20/2016 Wianek z frywolitkowymi kwiatkami.
Jak dla niektórych zbyt skromny. ja jednak uważam że to wielkie święto i powinno się wyglądać pięknie a zarazem skromnie. Złoszczą mnie matki, które manifestują swe chore ambicje i ubierają swe dzieci jak  panny młode.
na sukience także kwiatki.


Tu pochwalę się cudowną broszką, którą uszyła dla mnie Kasia Kiewel. Przyznam się ze i czasu brak i zdolności takich u mnie było.


moje ulubione zdjęcie...spontan...


21/2016 to striok na stół i kwiatki z porcelany na zimno.
Pokażę jeszcze kilka fotek z ...
Obiecałam sobie ze będę wszelkie prace swoich rąk pokazywać, a do tych należy broda..
tak broda miała swój debiut na festiwalu piosenki szkolnej. Karolina była neptunem, więc i broda była.Co prawda dziewcze przyszło z płaczem ze szkoły i twierdziło że śmiali się z niej z innych klas chłopcy. n\Niestety taki bydlęcy wiek i brak zrozumienia dla sztuki. (mojej pracy)
22/2016 broda Neptuna.Pracy trochę przy tym było. najpierw zrobiłam siatkę filetową, potem przymocowałam pocięte kawałki wełny , jak frędzle.
W poprzednim poście pisałam o akcji kocykowej. 
Dorobiłam do tamtych 45 następne 31 sztuk. Akcja www.facebook.com/events/1002440936489586/

Jak już wspomniałam w poprzednim poście wykorzystałam swoje resztki włóczek i robiłam kwadraty na kocyki. Kwadrat 15 na 15 cm. Koleżanka, jadąc do Bydgoszczy zawiezie wszystkie kwadraty do Pracowni Integracji Międzypokoleniwej KPCK i tak zszyją je w kocyki.


oczywiście jest tego znacznie więcej. Zdjęcia są z rozpoczęcia akcji. Wczoraj doniosłyśmy kolejne, zdjęć całości nie mam niestety.
4 komentarze:

 1. Piękne rzeczy! Życzę zdrowia i wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny wianuszek :-) Cudnie w tym ważnym dniu wyglądała Twoja córcia :-)
  Piękne zdjęcia.
  Dużo zdrowia Ci życzę.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak , masz rację cudny, moja skromnośc powala ;). nie, nie, teraz sobie żartuje. Ja jak zwykle na ostatnia chwilę robiłam, tak już mam. Myślę, że gdybym się wcześniej wzięła za niego wyszedł by inny może ładniejszy. Ten też był oryginalny, nie widziałam innych dziewczynek we frywolitkowym. bardzo dziękuję za życzenia i miłe słowa.

   Usuń